Fatih Altaylı’dan Serdar Ortaç’ın o sözlerine eleştiri: Sen önce ‘Bu kadın benimle neden evlendi’ diye sor kendine

Fatih Altaylı, yayınladığı video ile Serdar Ortaç’ın, eski eşi Chloe Loughnan hakkında söylediği “İpleri bu kadar vermeyin lan ayıp yazık lan erkeklere ben verdim eski karıma tüm ipleri ne oldu ağzıma s..tı. Ne oldu iki tane göğsü var diye.” sözlerini eleştirdi.

Altaylı şunları söyledi:

“Eski eşi, İrlandalı mıydı kızcağız? Onunla ilgili söylemiş. Abuk subuk konuşmuş. Son derece yakışıksız. Belli ki Serdar Ortaç’ın canı yanmış. Tamam yanmış olabilir ama sen önce ‘Bu kadın benimle neden evlendi?’ sorusunu sor kendine. Bence kadın baştan hata yapmış. Kazandığı parayı kumara yatıran, orada burada ‘İflas etti’ haberleri çıkan birisiyle bu kadının evlenmiş olması garip bir şey. Bunları söylemesi gereken kişi… Böyle şeylere, eski eşiyle saçma sapan lafları ettiği için söylüyorum. Esas sorgulanması gereken, o hanımefendinin Serdar Ortaç ile niye evlendiği. Belli ki kızcağız hatadan dönmüş, Serdar da bunun bedelini ödüyor.”

Öte yandan Altaylı, köşesinde yazdığı yazıda, Disney’in Atatürk dizisi kararına tepki göstermediğini belirttiği Nobel ödüllü Türk bilim insanı Aziz Sancar ile ilgili konuştu. Altaylı şunları söyledi:

“Nobel ödülünü aldıktan sonra Anıtkabir’e gelmiş, ödülünü Atatürk’e armağan etmişti. 2016 yılında verdiği bir konferansta ise “En büyük görevimiz Atatürk’ü tanıtmak” diye seslenmişte dinleyicilere.

Niye Nobelli bir bilim insanı ve başarılarını Atatürk devrimlerine borçlu olduğunu söyleyen biri olarak ağzını açıp tek kelime etmedi Disney’in rezilliğine! Niye Sayın Sancar! Sizin Atatürk lehine edeceğiniz iki kelime Recep İvedik’in edeceğinden daha etkili değil mi!”


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir